UWAGA
Stacjonarna kasa biletowa tel. 77 44 23 286
Godziny otwarcia prosimy sprawdzić na stronie internetowej www.filharmonia.opole.pl/kontakt
Zakup biletów online
REPERTUAR
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | So | N |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 09:30 Śpiewaj z Ms. Gugu #111:00 Śpiewaj z Ms. Gugu #1 |
|||||
3 | 4 | 5 | 6 | 7 19:00 XIX DNI KULTURY NIEMIECKIEJ NA ŚLĄSKU OPOLSKIM |
8 19:00 ŻYĆ SIĘ CHCE – Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz |
9 |
10 | 11 | 12 | 13 | 14 19:00 Bonjour Paris |
15 | 16 10:30 KONCERT RODZINNY #112:30 KONCERT RODZINNY #1 |
17 | 18 | 19 | 20 | 21 19:00 Geografia muzyki |
22 19:00 AMICI – podróż z włoską piosenką |
23 |
24 14:00 Koncert finałowy projektu pn. „Czy wiesz, że…” |
25 | 26 | 27 | 28 19:00 ORKIESTROWE KONTRASTY |
29 | 30 |
31 |
2
października
niedziela
2022
09:30
Śpiewaj z Ms. Gugu #1
Magdalena Wójcik-Gugulska – trener wokalny
godz. 9:30 zajęcia wokalne dla dzieci w wieku 6-10 lat
godz. 11:00 zajęcia wokalne dla dzieci . . .
godz. 9:30 zajęcia wokalne dla dzieci w wieku 6-10 lat
godz. 11:00 zajęcia wokalne dla dzieci . . .
2
października
niedziela
2022
11:00
Śpiewaj z Ms. Gugu #1
Magdalena Wójcik-Gugulska – trener wokalny
godz. 9:30 zajęcia wokalne dla dzieci w wieku 6-10 lat
godz. 11:00 zajęcia wokalne dla dzieci . . .
godz. 9:30 zajęcia wokalne dla dzieci w wieku 6-10 lat
godz. 11:00 zajęcia wokalne dla dzieci . . .
7
października
piątek
2022
19:00
XIX DNI KULTURY NIEMIECKIEJ NA ŚLĄSKU OPOLSKIM
Orkiestra Filharmonii Opolskiej
Arielle Beck – fortepian
Jakub Montewka – dyrygent
W programie:
Hugo Ulrich – „Fest-Ouvertüre" op. 15
Ludwig van Beethoven – I . . .
Arielle Beck – fortepian
Jakub Montewka – dyrygent
W programie:
Hugo Ulrich – „Fest-Ouvertüre" op. 15
Ludwig van Beethoven – I . . .
8
października
sobota
2022
19:00
ŻYĆ SIĘ CHCE – Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz
Alicja Majewska
Włodzimierz Korcz
Warsaw String Quartet
W programie:
zabrzmią utwory promujące wydaną w 2019 roku płytę z premierowym materiałem Alicji Majewskiej pt. . . .
Włodzimierz Korcz
Warsaw String Quartet
W programie:
zabrzmią utwory promujące wydaną w 2019 roku płytę z premierowym materiałem Alicji Majewskiej pt. . . .
czytaj więcejBrak wolnych miejsc
14
października
piątek
2022
19:00
Bonjour Paris
MagDuś Duo:
Magdalena Duś – fortepian
Bartłomiej Duś – saksofon
Justyna Stanek – obój
W programie:
Maurice Ravel – „Ma mere l’oye"
Francis Poulenc – Sonata . . .
Magdalena Duś – fortepian
Bartłomiej Duś – saksofon
Justyna Stanek – obój
W programie:
Maurice Ravel – „Ma mere l’oye"
Francis Poulenc – Sonata . . .
czytaj więcejBrak wolnych miejsc
16
października
niedziela
2022
10:30
KONCERT RODZINNY #1
PROSTE HISTORYJKI O MUZYCE
Orkiestra Filharmonii Opolskiej
Jakub Montewka – dyrygent
Paulina Wojdyga – prowadzenie koncertu
Podczas niedzielnych koncertów udamy się do Krainy Zmysłów. . . .
Orkiestra Filharmonii Opolskiej
Jakub Montewka – dyrygent
Paulina Wojdyga – prowadzenie koncertu
Podczas niedzielnych koncertów udamy się do Krainy Zmysłów. . . .
16
października
niedziela
2022
12:30
KONCERT RODZINNY #1
PROSTE HISTORYJKI O MUZYCE
Orkiestra Filharmonii Opolskiej
Jakub Montewka – dyrygent
Paulina Wojdyga – prowadzenie koncertu
Podczas niedzielnych koncertów udamy się do Krainy Zmysłów. . . .
Orkiestra Filharmonii Opolskiej
Jakub Montewka – dyrygent
Paulina Wojdyga – prowadzenie koncertu
Podczas niedzielnych koncertów udamy się do Krainy Zmysłów. . . .
czytaj więcejBrak wolnych miejsc
21
października
piątek
2022
19:00
Geografia muzyki
Orkiestra Filharmonii Opolskiej
Lidia Baich – skrzypce
Kristjan Järvi – dyrygent
W programie:
Kristjan Järvi – Nordic Escapes: Runic Prayer, Kirbu Epiphany, Nebula, Aurora . . .
Lidia Baich – skrzypce
Kristjan Järvi – dyrygent
W programie:
Kristjan Järvi – Nordic Escapes: Runic Prayer, Kirbu Epiphany, Nebula, Aurora . . .
czytaj więcejBrak wolnych miejsc
22
października
sobota
2022
19:00
AMICI – podróż z włoską piosenką
MUZYKA ŚWIATA – muzyka włoska
Malwina Rabenda – wokal, skrzypce
Luigi Leoni – gitara
Żenia Betliński – kontrabas, gitara basowa
Mateusz Maniak – cajón, . . .
Malwina Rabenda – wokal, skrzypce
Luigi Leoni – gitara
Żenia Betliński – kontrabas, gitara basowa
Mateusz Maniak – cajón, . . .
24
października
poniedziałek
2022
14:00
Koncert finałowy projektu pn. „Czy wiesz, że…”
APEIRON TRIO
Piotr Kosarga – skrzypce
Jan Czaja – wiolonczela
Hanna Lizinkiewicz – fortepian
W programie:
Henryk Wieniawski, Aleksander Zarzycki, Jan Adam Maklakiewicz, Fryderyk Chopin, . . .
Piotr Kosarga – skrzypce
Jan Czaja – wiolonczela
Hanna Lizinkiewicz – fortepian
W programie:
Henryk Wieniawski, Aleksander Zarzycki, Jan Adam Maklakiewicz, Fryderyk Chopin, . . .
28
października
piątek
2022
19:00
ORKIESTROWE KONTRASTY
Orkiestra Filharmonii Opolskiej
Kacper Smoliński – harmonijka
Bartek Miler – perkusja (marimba, wibrafon)
Hanna Hurkot – dyrygent
W programie:
Andrzej Panufnik – „Kołysanka"
Kacper Smoliński . . .
Kacper Smoliński – harmonijka
Bartek Miler – perkusja (marimba, wibrafon)
Hanna Hurkot – dyrygent
W programie:
Andrzej Panufnik – „Kołysanka"
Kacper Smoliński . . .